Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
20.08.2013
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії»

У зв’язку із втратою чинності деякими нормативно-правовими актами Національного банку України та Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики Антимонопольним комітетом України розроблено проект розпорядження Антимонопольного комітету України, яким пропонується внести зміни до розпорядження Антимонопольного комітету України  від 12 лютого 2002 року № 26-р «Про затвердження Положення про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб’єктів господарювання ».

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Урицького, 45, Київ-35, 03035; e-mail: kostiuk_n@amcu.gov.ua

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії»

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України