Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2013
17.07.2013
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

    Надано дозвіл компанії «PRIVATE LIMITED LIABILITY COMPANY METINVEST B.V.» (м. Гаага, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ДІПРОМЕЗ» (м. Дніпропетровськ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

    Надано дозвіл компанії «Georgia-Pacific LLC» (м. Атланта, США) на опосередковане набуття контролю [через компанію «GP Cellulose Group LLC» (м. Атланта, США)] над компанією «Buckeye Technologies Inc.» (м. Мемфіс, США).

    Надано дозвіл компанії «Renaissance Parent Corp.» (м. Уілмінгтон, США) на набуття контролю над компанією «Gardner Denver, Inc.» (м. Квінсі, США).

    Надано дозвіл компаніям «АLSТОМ Ноldings» (м. Леваллуа-Перре, Франція) та «SOYUZ HOLDING S.A.» (м. Люксембург, Люксембург) на створення спільного підприємства - компанії «АLSТОМ- SOYUZ High Voltage B.V.» (Нідерланди).

    Надано дозвіл спільному підприємству  холдинговій компанії «АLSТОМ- SOYUZ High Voltage B.V.» (Нідерланди) на придбання акцій ЗАТ «Завод Високовольтного Устаткування «Союз» (м. Москва, Російська Федерація), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

    Надано дозвіл компанії «Мonsanto Saaten GmbH» (м. Дюссельдорф,  Німеччина) на придбання активів компанії «Dieckmann GmbH & Co. KG» (м. Нінштедт, Німеччина), що забезпечують можливість здійснення господарської діяльності із селекції, розвитку, вирощування  та  реалізації  (маркетингу  і продажу) насіння ріпаку та жита, включаючи їх гібридні форми, а також реалізації насіння кукурудзи та соняшнику.

    Надано дозвіл ПП «НАФТОТЕРМІНАЛ» (м. Львів) на одержання в суборенду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – нафтобази, що знаходиться в оренді у ТОВ «ЕСТЕР-ХХІ» (м. Чугуїв, Харківська обл.).

    Надати дозвіл компанії «Denali Holding Inc.» (м. Менло-Парк, США) на набуття опосередкованого контролю над компанією «Dell Inc.» (м. Раунд-Рок, США).

    Оштрафовано дочірнє підприємство державної акціонерної компанії «Хліб України» Миргородський комбінат хлібопродуктів № 1 на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на  вимогу  органу  Комітету у встановлений ним строк.

    Оштрафовано ТОВ «Тезаур» (м. Полтава) на 40 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

    Оштрафовано ТОВ «Фармацевтична компанія «Фармконтракт» (м. Харків) на 3 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

    Оштрафовано ДП «Вінницятрансприлад» (м. Вінниця) на 5 млн грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку запірно-пломбувальних пристроїв.

    Оштрафовано ТОВ «Форум-Інвест» (м. Київ) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України