Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
19.06.2013

Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо пом’якшення відповідальності»

Проект Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо пом’якшення відповідальності» розроблено з метою здійснення подальшої адаптації законодавства про захист економічної конкуренції України до конкурентного законодавства ЄС.

Метою проекту закону є запровадження процедури пом’якшення відповідальності за участь в антиконкурентних узгоджених діях. Зазначене сприятиме більш ефективному розкриттю антиконкурентних змов та створенню належної доказової бази у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту Закону на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Урицького, 45, Київ-35, 03035; e-mail: dubchak@amcu.gov.ua

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проект Закону України Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо пом’якшення відповідальності

Аналіз регуляторного впливу проекту Закону України "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо пом'якшення відповідальності"

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України