Головна » Прес-центр » Про головне

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

круглого столу

«Проблематика спільного використання

інфраструктури телекомунікаційних мереж

операторами, провайдерами телекомунікацій»

 

 

Вирішили:

Визнати за необхідне:

1. Підтримати з боку Антимонопольного комітету України та інших органів державної влади розроблені НКРЗІ проекти нормативно-правових актів щодо забезпечення доступу до житлового фонду всіх форм власності та спільного використання інфраструктури телекомунікаційних мереж, зокрема:

1.1 проект Закону України «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж» при внесенні в установленому порядку на розгляд до Верховної Ради України;

1.2. проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет» при розгляді на засіданні Кабінету Міністрів України.

2. Забезпечити  підтримку НКРЗІ при подальшому внесенні змін у чинну нормативно-правову базу, спрямовану на врегулювання проблемних питань, що виникають між суб’єктами господарювання (операторами, провайдерами телекомунікацій), органами місцевого самоврядування та власниками існуючої інфраструктури, при розміщенні телекомунікаційних мереж, а також при спільному використанні елементів інфраструктури  житлових та нежитлових об’єктів.

3. Встановити, що одноразова плата за доступ операторів, провайдерів телекомунікацій до існуючої інфраструктури житлових будинків та інших (нежитлових) споруд для розміщення телекомунікаційних мереж встановлюється власником відповідно до Методики визначення розміру одноразової плати за розташування технічних засобів телекомунікацій, розробленої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері будівництва, відповідно до положень проекту Закону України «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж».

4. Органам Антимонопольного комітету України з метою запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції на ринках послуг організації розміщення телекомунікаційних мереж у житлових будівлях та інших спорудах продовжити активну роботу щодо виявлення, запобігання та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на цих ринках.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України