Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
29.12.2012
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                    Надано дозвіл ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СВІСПОРТ УКРАЇНА» (м. Київ).

·                    Надано дозвіл компанії «Abbot Healthcare B.V» (м. Вееспа, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «НВО «Петровакс Фарм» (с. Покров, РФ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «VIDINCAL LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АЛДИС», ТОВ «Фірма «НВР» (м. Івано-Франківськ), ТОВ «Фортуна-Сервіс» (м. Івано-Франківськ), ТОВ «БЕКАС-АЗОВ» (м. Івано-Франківськ) і ТОВ «ПРОМІНЬ» (м. Івано-Франківськ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариств.

·                    Надано дозвіл ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (м. Львів) на придбання частки в статутному капіталі ПП «Олімп-Сервіс» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

·                    Надано дозвіл компанії «TP-IS LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на набуття контролю над компанією «Intersystems Holdings, Inc.» (м. Омаха, штат Небраска, США).

·                    Надано дозвіл ТОВ «Ріал Істейт Ф.К.А.У.» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі  ТОВ «С.П.Т.» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ТОВ «Іммошан Україна» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АБС ТЕХНОЛОДЖИ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «SCM (SYSTEM CAPITAL MANAGEMENT) LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «ЄНАКІЄВСЬКИЙ КОКСОХІМПРОМ» (м. Єнакієве) і ПАТ «ДОНЕЦЬККОКС» (м. Донецьк), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариств.

·                    Оштрафовано ПП «Ерідан» (м. Київ) на 264 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Вента ЛТДа» (м. Дніпропетровськ) на 150 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «БІНА ЛТД» (м. Харків) на 150 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Меркатор АЗС» (м. Кременчук, Полтавська обл.)

·                    Оштрафовано ТОВ «Аксепт-Транс» (м. Київ) на 135 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Селком» (м. Київ) на 90 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання інформації в неповному обсязі та подання недостовірної інформації на вимоги органу Комітету у встановлені ним строки, а також за створення перешкод працівникам Комітету у проведенні перевірки.

·                    Оштрафовано ТОВ «Молочний світ» (м. Харків) на 70 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «Оберон» (м. Харків) на 50 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Макарівська ПФ» на 40 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ЗАТ «Птахофабрика «Росія» на 30 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПАТ «Авангард», ДП «Рогатинська ПФ» ПАТ «Авангард», АС ТОВ «Южная-холдинг», ТОВ «Ареал-Снігурівка», СТОВ «Донецька ПФ», ПНВК «Інтербізнес», ТОВ «ПФ Волноваська», ДП «Лозуватська» ПАТ Авангардко Інвестментс Лімітед», ПАТ «Агрофірма «Авіс», ТОВ Т.Б. «Богодухівська ПФ», ПАТ «Кросс-птахофабрика «Зоря», ПАТ «Кіровський», ВАТ «ПФ «Перше травня», ПАТ «ПФ «Червоний прапор», ПАТ«Чорнобаївське», ПрАТ «Чернівецька ПФ», ДП «Городенківська ПФ» ПАТ «Авангард», кожне на 20 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимоги органу Комітету у встановлені ним терміни.

·                    Оштрафовано ТОВ «Ізмаїлсервіс» на 8 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Малороганський молочний завод» (с. Мала Рогань, Харківська обл.) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Молпромсервіс» (м. Луганськ) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПрАТ «Тростянецький молочний завод» (смт Тростянець, Вінницька обл.) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПМП «КА-О-ЕМ» (м. Черкаси) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПрАТ «Паляниця» (м. Кіровоград) на 3 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «Система» (м. Київ) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ВАТ «Куп’янський цукровий завод» (м. Київ) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Дельтамедфарм» (м. Одеса) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «Бест Фарм» (м. Київ) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «Наше наследие» (м. Донецьк) на 500 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України