Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
06.11.2012
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про Порядок забезпечення проведення експертизи під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції"

Акт розроблено з власної ініціативи Антимонопольного комітету України відповідно до пункту 6 частини першої та пункту 4 частини третьої статті 7 та статті 13 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», статті 43 Закону України «Про захист економічної конкуренції»

Акт розроблено з метою забезпечення проведення експертизи органами Антимонопольного комітету України під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції.

Впровадження запропонованого регуляторного акту не потребує додаткових витрат.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Урицького, 45, м. Київ, 03035; e-mail: kostiuk@amcu.gov.ua.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва,  вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua у мережі Інтернет.

 

Проект розпорядження про затвердження Порядку забезпечення проведення експертизи під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної концентрації

Порядок забезпечення проведення експертизи під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції

Аналіз регуляторного впливу

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України