Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
24.12.2012
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                    Надано дозвіл ЗАТ «Трансмашхолдинг» (м. Москва, РФ) на придбання акцій АТ «Локомотив кұрастыру зауыты» (м. Астана, Республіка Казахстан), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «Helgeson Investments Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі дочірнього підприємства «Фіакр» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління підприємства.

·                    Надано дозвіл АТ «Сільвано Фешн Груп» (м. Таллінн, Естонія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Торгова компанія «Мілавіца» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «UVERCON INVESTMENTS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «GESTION INVESTMENTS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «Зе Уолт Дісней Компані» (м. Бербанк, США) на набуття опосередкованого контролю над компанією «Лукасфільм Лтд.» (м. Сан-Франциско, США).

·                    Надано дозвіл ПрАТ «ІнтерМікро Дельта, Інк» (м. Київ) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу ВАТ «Дніпрошина» (м. Дніпропетровськ), що забезпечить здійснення діяльності з виробництва та реалізації гумовотехнічних виробів.

·                    Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору купівлі-продажу акцій та активів, укладеного між компаніями «KNAUF INTERNATIONAL GMBH» (м. Іпгофен, Німеччина), «KNAUF AMF CEILINGS LTD» (м. Твікенхем, Великобританія) та компаніями «USG Foreign Investments Ltd.» (м. Чикаго, штат Іллінойс, США), «USG CORPORATION» (м. Чикаго, штат Іллінойс, США) та «USG (U.K.) LTD.» (м. Петерлі, Великобританія) в частині неконкуренції на ринках гіпсокартонних систем для підвісних стель та сухих будівельних сумішей (для кінцевої обробки).

·                    Надано дозвіл компанії «FROMER HOLDING LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій ПАТ «ДУБНОМОЛОКО» (м. Дубно, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «FROMER HOLDING LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «КОМО-ЕКСПОРТ» (м. Луцьк), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «FROMER HOLDING LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «УКРАЇНСЬКА СИРНА КОМПАНІЯ» (м. Луцьк), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «Casamo Limited» (м. Лондон, Сполучене Королівство) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «САНАТОРНО-КУРОРТНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «АЙ-ДАНІЛЬ» (м. Севастополь), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «Агрі Лайн Б.В.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання акцій ПрАТ «Таганча» (с. Іванівка, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ТОВ «РУСФІК» (м. Москва, РФ) на набуття контролю над активами ЗАТ «Аквіон» (м. Москва, РФ), що забезпечують здійснення діяльності з реалізації вітамінів та біологічно активних добавок на території України.

·                   Надано дозвіл фізичним особам – громадянину Польщі та громадянину України на створення холдингової компанії (Кіпр).

·                   Надано дозвіл компанії «Atlantik S.A.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) на набуття у власність акцій компанії «Pfleiderer Aktiengesellschaft» (м. Ноймаркт, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                   Оштрафовано ПАТ «Кіровоградграніт» (с. Соколовське, Кіровоградська обл.) на 30 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                   Оштрафовано ПрАТ «Виробниче об’єднання «Бердянський кабельний завод» (м. Бердянськ, Запорізька обл.) на 15 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                   Оштрафовано ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Дженерал Інвестмент Ресурсес» (м. Донецьк) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді придбання акцій ПАТ «Кіндратівський вогнетривкий завод» (смт Олексієво-Дружківка, Донецька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Комітету, наявність якого необхідна.

·                    Оштрафовано ТОВ «СІГМА РЕГІОН» (м. Немирів, Вінницька обл.) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПрАТ «Заграва» («Телеканал «Перший діловий») на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Дюк» (с. Мазурове, Миколаївська обл.) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Санні фуд Україна» (м. Деражня, Хмельницька обл.) на 2 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «Анк-Сервіс» (м. Миколаїв) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Ем. Дж. Ем. Драйд Фрутс» (м. Київ) на 1 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України