Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
14.12.2012
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                    Надано дозвіл ТОВ «МалтюропЮкрейн» (м. Київ) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що знаходиться в м. Чернігів та належить ПАТ «САН ІнБев Україна» (м. Київ).

·                    Надано дозвіл ТОВ «Східноукраїнська компанія «Малтюроп» (м. Харків) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що знаходиться в м. Харків та належить ПАТ «САН ІнБев Україна» (м. Київ).

·                    Надано дозвіл ПрАТ «АПК-Інвест» (м. Донецьк) на придбання частки в статутному капіталі с/г ТОВ «ОЛЕКСАНДРІВКА – АГРО» (с. Новостепанівка, Донецька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «SAKISTRA ESTATES LTD» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНО-ІНЖИНІРИНГОВА ГРУПА ЛОГОС-ІНВЕСТ» (м. Дніпропетровськ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ВАТ «Первая грузовая компания» (м. Москва, РФ) на набуття контролю над ТОВ «ММК-ТРАНС» (м. Москва, РФ).

·                    Надано дозвіл ЗАТ «НефтеТрансСервис» (м. Москва, РФ) на придбання акцій компанії «Світтокс Інвестментс ЛТД» (м. Лімассол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «KNAUF INTERNATIONAL GMBH» (м. Іпгофен, Німеччина) на придбання акцій компанії «USG DEUTSCHLAND GMBH» (м. Макенштайн, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл ПрАТ «ГАЗТЕК» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ по газопостачанню та газифікації «Рівнегаз» (м. Рівне), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (м. Львів) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Центр сприяння підприємництву» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ПАТ «ПОЛОГІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (м. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «БИО-АГРО» (м. Пологи, Запорізька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «Isuzu Motors Limited» (м. Токіо, Японія) на придбання акцій ПрАТ «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ ІСУЗУ, УКРАЇНА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «Siemens Aktiengesellschaft» (м. Мюнхен, Німеччина) та ВАТ «Русские Машины» (м. Москва, РФ) на створення спільного підприємства у формі ТОВ «URT Urban Rail Technologies Holding GmbH» (м. Відень, Австрія).

·                    Надано дозвіл компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) на придбання, через дочірню компанію «sia Abrasives Industries AG» (м. Фрауенфельд, Швейцарія), частки в статутному капіталі компанії «sia Abrasives Company Limited» (м. Гонконг, КНР), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «Renault S.A.S (м. Париж, Франція) та Державній корпорації по сприянню, розробці, виробництву та експорту високотехнологічної промислової продукції «Ростехнології» (м. Москва, РФ) на створення спільного підприємства (м. Амстердам, Нідерланди).

·                    Надано дозвіл компанії «Renault S.A.S на набуття контролю, через спільне підприємство, над ВАТ «АВТОВАЗ» (м. Тольятті, Самарська область, РФ).

·                    Надано дозвіл компанії «PORTINVEST LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ПРИЧАЛИ КОМІНТЕРНУ» (смт Нові Біляри, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Оштрафовано ТОВ «Практікер Україна» (м. Київ) на 100 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Парітек» (м. Харків) на 33 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПП «ЦІТО» (м. Болград, Одеська обл.) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Торговий дім «Укрфармтрейд» (м. Київ) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ПАТ «Нововодолазький молокозавод» (м. Одеса) на 10 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Дельтаран Україна» (м. Одеса) на 2 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України