Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
11.12.2012
ВИРОБНИК ЕНЕРГЕТИЧНИХ НАПОЇВ ВІДРЕАГУВАВ НА РІШЕННЯ ДОНЕЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

На виконання зобов’язання Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ТОВ «Даерс» вжило заходів з метою припинення та недопущення у подальшому випадків недобросовісної конкуренції.

Як повідомлялося раніше, товариство не вказало на етикетках енергетичних напоїв термін акції, пов’язаної із проведенням чемпіонату Євро-2012, тим самим поширило неповну інформацію. Крім того, товариство під час проведення акції заявило призи – 50 запрошень на чемпіонат, які не були вручені.

Так, товариство знищило виявлені залишки акційної етикетки та вилучило з торговельних точок залишки акційної продукції в кількості 472 пляшки.

Задля недопущення порушень у подальшому, керівництво ТОВ «Даерс» видало наказ, яким запроваджено погодження всіх макетів етикеток, а також умов акційних та рекламних заходів з власною юридичною службою, яка в свою чергу має звертатися до Комітету для отримання попередніх висновків щодо відповідності вимогам конкурентного законодавства стосовно проведення акційних та рекламних заходів.

Разом з цим, товариство надало Відділенню копії документів, які підтверджують, що переможцям, які виграли запрошення на матч, було виплачено компенсацію в розмірі 1200 грн.

«Така поведінка учасника ринку може слугувати прикладом сумлінного ставлення до вимог конкурентного законодавства для всіх суб’єктів господарювання, в діях яких виявлені ознаки порушень», – зазначила Голова Відділення Марина Жеглова.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України