Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
10.12.2012
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ

·                    Надано дозвіл компанії «ЗЄЛУНОС ХОЛДІНГЗ ЛТД» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ фірми Торговельний дім «Маркет-Груп» (м. Дніпропетровськ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ДП «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» (м. Київ) на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл на приєднання ТОВ «ВЕКТОР-СПОРТ» (м. Київ) до ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА» (м. Київ).

·                    Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл ТОВ «Спецтранссервіс» (смт Ворзель, Київська обл.) на одержання в оренду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автомобільної газозаправної станції, яка знаходиться в м. Вінниця та належить ТОВ «Ремтехсільмаш» (м. Вінниця).

·                    Надано дозвіл компанії «Friction Art Invest Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій ВАТ «Уральський завод авто-текстильних виробів» (м. Азбест, РФ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Надано дозвіл компанії «ALSTOM Holdings» (м. Леваллуа-Перре, Франція) і ТОВ «Ремонтная корпорация «Камкор» (м. Астана, Республіка Казахстан) на створення спільного підприємства у формі ТОВ «SP «KazElektroPrivod» (м. Алмати, Республіка Казахстан).

·                    Надано дозвіл компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) на придбання, через компанію «Energiecontracting Heidelberg AG» (м. Гайдельберг, Німеччина), активів компанії «Biomasseheizkraftwerk Alperstedt GmbH» (м. Альперштедт, Німеччина) у вигляді структурного підрозділу з виробництва та постачання електроенергії.

·                    Надано дозвіл компанії «OEP 5 B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «Hisar Çelik Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş.» (м. Стамбул, Туреччина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «ОУПЕНГЕЙТ КЕПІТАЛ ГРУП ЮРОП САРЛ» (Люксембург) на придбання акцій компаній: «ЗОДІАК РЕКРІЕЙШНЛ ОВ НОРТ АМЕРИКА, ЛЛС» (м. Вілмінгтон, США), «ЗОДІАК МАРІН ЕНД ПУЛ ТУНІС» (м. Енфіда, Туніс), «ЗОДІАК РЕКРЕАСЬЙОНАЛЬ ЕСПАНЬЙОЛА СЛ» (м. Росас Гірона, Іспанія), «ЗОДІАК РЕКРІЕЙШНЛ СЕРВІСІЗ ІТАЛІЯ С.Р.Л.» (м. Мілан, Італія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компаній.

·                    Надано дозвіл компанії «GDF SUEZ S.A.» (м. Париж, Франція) на придбання акцій компанії «Seattle Holding B.V.» (м. Зутермер, Нідерланди), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «Energeticky a prumyslovy holding, a.s.» (м. Брно, Чеська Республіка) на придбання акцій компанії «Seattle Holding B.V.» (м. Зутермер, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл компанії «Energeticky a prumyslovy holding, a.s.» (м. Брно, Чеська Республіка) на набуття контролю над «Slovensky plynarensky priemysel» (м. Братислава, Словаччина).

·                    Надано дозвіл компанії «ЮНІГРЕЙН ХОЛДІНГ ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «БЛУРАЙС ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·                    Надано дозвіл ТОВ «УКРІСТГАЗ» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ  «Харківська ТЕЦ-5» (м. Харків), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·                    Оштрафовано компанію «BROADHURST INVESTMENTS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на 20 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання недостовірної інформації Комітету.

·                    Оштрафовано ПАТ «БАНК КІПРУ» (м. Київ) на 15 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

·                    Оштрафовано ТОВ «Молочна фабрика «Рейнфорд» (м. Київ) на 5 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним термін.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України