Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2012
09.11.2012
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·       Надано дозвіл ТОВ «Група компаній «Содружество» (м. Херсон) на придбання акцій ПАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» (м. Кременчук), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл компанії «Абріс СіІІ Мід-Маркет Фанд ІІ ЕлПі» (м. Джерсі, Нормандські острови) на придбання частки у статутному капіталі  ТОВ «Мікоген Україна» (с. Вілія, Тернопільська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ «УКРОПТКУЛЬТТОВАРИ» (м. Кіровоград), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл ДП «Кондитерська корпорація «РОШЕН» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Кондитерська фабрика «Bonbonetti Choco» (м. Будапешт, Угорщина), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл ТОВ «АГРОТРЕЙД» (м. Дніпропетровськ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АГРОПЛАЗА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл ТОВ «ФАКТОР Д» (м. Дніпропетровськ) на придбання акцій ЗАТ «ПЕРЕРОБНИК» (с. Коломійцеве, Дніпропетровська обл.), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·       Надано дозвіл ТОВ «ФАКТОР Д» (м. Дніпропетровськ) на придбання акцій ПАТ «Жовтоводський хлібозавод» (м. Жовті Води, Дніпропетровська обл), ПАТ «КРИВОРІЗЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ № 1» (м. Кривий Ріг) та ПАТ «КРИВОРІЖХЛІБ» (м. Кривий Ріг), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариств.

·       Надано дозвіл ВАТ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» (м. Одеса) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що призначений для передачі електричної енергії у територіальних межах міста Южне (Одеська обл.), та перебуває у власності ТОВ «ІНВЕСТКОНЦЕПТГРУП» (м. Київ).

·       Надано дозвіл компанії «Hella KGaA Hueck&Co.» (м. Ліпштадт, Німеччина) на придбання акцій компанії «Pagid GmbH» (м. Ессен, Німеччина), що забезпечує досягнення  50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·       Надано дозвіл ТОВ «Золотий Екватор» (м. Луцьк) на одержання в оренду активів у вигляді цілісних майнових комплексів – автозаправних станцій, що належать ТОВ «Акцепт Плюс» (м. Луцьк) і ТОВ «Гільдія Нерухомості» (м. Луцьк).

·       Надано дозвіл ВАТ «Российские железные дороги» (м. Москва, РФ) на придбання акцій компанії «Gefco SA» (м. Париж, Франція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·       Оштрафовано АТ «Комерційний банк «Експобанк» на 15 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України