Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2011
06.10.2011
НАФТОТРЕЙДЕРІВ ЗОБОВ'ЯЗАНО ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ

Антимонопольний комітет України зобов’язав ПІІ «Лукойл Україна», ПП «Окко нафтопродукт», ТОВ «Золотий екватор» і ТОВ «Альянс Холдинг» встановити роздрібні ціни на бензин, дизельне пальне та скраплений газ на такому рівні, який би існував за умов значної конкуренції на ринку.

 

Як встановив Комітет, протягом вересня поточного року на АЗС, що працюють, зокрема, під брендами «Лукойл», «ОККО», «WOG», відбулося підвищення цін на бензин марки А-95. Ціни зросли на 10-19 коп./л та становили 10,49-10,60 грн/л.

 

У той же час, на світовому ринку ціни на сиру нафту, показники Platts та курс євро мали тенденцію до зниження, а курс долара у відношенні до гривні залишався стабільним.

 

За вказаних умов ціни на бензин в останню декаду вересня не мали перевищувати 10,14-10,25 грн/л.

 

Станом на 4 жовтня ц.р. зазначені оператори дещо знизили ціни на бензин та скраплений газ, але не до належного рівня, при чому вартість дизельного пального залишилася без змін. Більше того, ціни на всі види пального цих підприємств на 10-20 коп./л вищі, ніж в операторів з незначною часткою на ринку.

 

Про результати розгляду рекомендацій ПІІ «Лукойл Україна», ПП «Окко нафтопродукт», ТОВ «Золотий екватор» і ТОВ «Альянс Холдинг» мають повідомити Комітету в десятиденний строк.

 

На сьогодні в системі органів Комітету на розгляді перебуває близько 30 справ про порушення конкуренційного законодавства на регіональних ринках скрапленого газу.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України