Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
14.11.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Схвалено звіт про результати дослідження загальнодержавного ринку м’яса курячого в часових межах 2016-2018 роки.

·      Надано дозвіл компанії «Saga Maritime Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «БІОЛ УНІВЕРСАЛ УКРАЇНА» (м. Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл на приєднання державного підприємства «Зал офіційних делегацій» (м. Бориспіль, Київська обл.) до державного авіаційного підприємства «Україна» (м. Бориспіль, Київська обл.).

·      Надано дозвіл ТОВ «НАДІЯ» (с-ще Покровське, Красноградський р-н, Харківська обл.) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «КАРЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (запланована адреса місцезнаходження: м. Карлівка, Полтавська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управлінні товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРО ІНДАСТРІАЛ КОМПАНІ» (м. Дніпро) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «РУБІЖНЕ-АГРО» (м. Рубіжне, Луганська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРО ІНДАСТРІАЛ КОМПАНІ» (м. Дніпро) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «БАРВІНКОВЕ-АГРО» (м. Барвінкове, Харківська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРО ІНДАСТРІАЛ КОМПАНІ» (м. Дніпро) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «БОРОВА-АГРО» (смт Борова, Харківська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРО ІНДАСТРІАЛ КОМПАНІ» (м. Дніпро) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СЛАВГОРОД-АГРО» (смт Славгород, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРО ІНДАСТРІАЛ КОМПАНІ» (м. Дніпро) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА «КОНТРАКТОВА» (смт Покровське, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на набуття одноосібного контролю [через компанію «Clarios Tolling GmbH» (м. Ґанновер, Німеччина)] над компанією «JCB Management GmbH» (м. Ґанновер, Німеччина).

·      Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на набуття одноосібного контролю [через компанію «Clarios Deutschland Holding GmbH» (м. Ґанновер, Німеччина)] над компанією «Johnson Controls Autobatterie GmbH & Co. KGaA» (м. Ґанновер, Німеччина).

·      Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на опосередковане придбання акцій компанії «Enertek Argentina S.R.L.» (м. Буенос-Айрес, Аргентина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «DuPont de Nemours, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на опосередковане придбання [через підконтрольну їй компанію «DPNL B.V.» (м. Дордрехт, Нідерланди)] акцій компанії «inge GmbH» (комуна Грайфенберг, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «DuPont de Nemours, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на опосередковане придбання [через підконтрольну їй компанію «DuPont Safety & Construction, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] певних активів, які належать компаніям «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина), «BASF watertechnologies GmbH & Co. KG» (м. Людвігсхафен, Німеччина) та їх афілійованим особам, а також компанії «inge GmbH» (комуна Грайфенберг, Німеччина), та забезпечують здійснення господарської діяльності з розробки, виготовлення, маркетингу та продажу на світовому рівні мембран та модулів, які використовують технології ультрафільтрації, мікрофільтрації та (в майбутньому потенційно) нанофільтрації або зворотного осмосу.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про утримання від конкуренції, що міститься у розділі 10 Генерального договору купівлі-продажу від 19 вересня 2019 року, укладеного між компаніями «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина), «BASF watertechnologies GmbH & Co. KG» (м. Людвігсхафен, Німеччина), «DPNL B.V.» (м. Дордрехт, Нідерланди), «DuPont Safety & Construction, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) та «Specialty Electronic Materials Switzerland GmbH» (м. Люцерн, Щвейцарія), яке включає в себе положення про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Маріупольської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з метою реалізації інвестиційного проекту «Модернізація системи водопостачання міста Маріуполя».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Костянтинівської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради» з метою реалізації проведення робіт по благоустрою парків та скверів міста Костянтинівка.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо здійснення комунальними підприємствами будівництва/реконструкції навчальних закладів міста Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Фондом державного майна України у вигляді вчинення дій, які полягали у створенні умов для вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Надано рекомендації групі компаній Філіп Морріс, в особі ТОВ «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб'юшн» і ПрАТ «Філіп Морріс Україна», групі компаній Джей Ті в особі ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» і ПрАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна», групі компаній Імперіал Тобакко, в особі ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» і ПІІ «Імперіал Тобако Юкрейн», групі компаній Бритіш Американ Тобакко, в особі ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» і ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки» з метою здійснення заходів, спрямованих на обмеження монополізму, розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а також щодо припинення дій та бездіяльності, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію, передбачені пунктом 5 частини третьої статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України