Головна » Рішення та розпорядження
11.11.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Ausco Minato 2 Pty Ltd» (м. Мельбурн, Австралія) на придбання акцій компанії «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Ausco Minato 2 Pty Ltd» (м. Мельбурн, Австралія) на набуття контролю над компанією «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія).

Надано дозвіл компанії «The Trust Company (Australia) Limited» (м. Сідней, Австралія) на набуття контролю над компанією «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія).

Надано дозвіл компанії «CEIEC (H.K.) LIMITED» (м. Гонконг, Китай) на придбання акцій компанії «TPV Technology Limited» (м. Гамільтон, Бермудські острови), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «T.A.S. PROPERTY LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АРЕНА-СІТІ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «T.A.S. PROPERTY LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «КАН» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на набуття, разом з фізичною особою – громадянином України, контролю над ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна).

Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язань щодо утримання від конкуренції та утримання від переманювання замовників і працівників, передбачених проектом Договору купівлі-продажу (розділ 9) та проектом Корпоративного договору (розділ 9), що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, та зобов’язань щодо ексклюзивності, передбачених розділами 2 та 3 проекту Договору про надання послуг з виробництва насіння та ліцензійного договору та пунктом 8.3 Корпоративного договору, що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, строком на п’ять років.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України