Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
31.10.2019
АМКУ надано дозвіл Тігіпку С.Л. на придбання "АРЕНА-СІТІ" та "КАН"

Антимонопольний комітет України надав дозвіл громадянину України Тігіпку С.Л. на опосередковане придбання часток у статутних капіталах товариств з обмеженою відповідальністю «АРЕНА-СІТІ» та «КАН» (обидва – м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищих органах управління товариств.

ТОВ «КАН» є власником київського торгово-офісного центру «АРЕНА СІТІ», офісні та торговельні площі якого здебільшого здаються в оренду ТОВ «АРЕНА-СІТІ», яке, в свою чергу, здійснює діяльність зі здавання в оренду нежитлової (офісної й торговельної) нерухомості в межах міста Києва.

Під час розгляду заяв, Комітетом, зокрема, було перевірено інформацію, яка міститься в засобах масової інформації, стосовно придбання в квітні 2019 року Сергієм Тігіпко київського торгово-офісного центру «Арена-Сіті» у компанії «Group DF» Дмитра Фірташа.

Учасники концентрацій спростували цю інформацію та зазначили, що звернулись до Комітету за попереднім дозволом на придбання компанією «T.A.S. PROPERTY LIMITED» часток у статутних капіталах товариств з обмеженою відповідальністю «АРЕНА-СІТІ» та «КАН», тобто до здійснення концентрацій.

Окрім цього, учасники концентрацій документально підтвердили, що продавцем часток у статутних капіталах товариств з обмеженою відповідальністю «АРЕНА-СІТІ» та «КАН» є суб’єкт господарювання, який не входить до складу структури Дмитра Фірташа.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України