Головна » Рішення та розпорядження
23.09.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  щодо надання підтримки комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», на здійснення заходів із реконструкції теплових мереж.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо надання підтримки суб’єктам господарювання, визначених в порядку конкурсного відбору щодо сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області про надання підтримки комунальному підприємству Авдіївське трамвайно-транспортне управління щодо виплати заробітної плати, відшкодування пільгових пенсій та придбання двох міських автобусів середньої місткості з низьким рівнем підлоги.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Державного агентства України з питань кіно державному підприємству «Національний центр Олександра Довженка» з метою сприяння збереженню та популяризації творів кіномистецтва.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України