Головна » Рішення та розпорядження
04.09.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл ТОВ «ЗОЛОТА НИВА» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ОЛІМПІЙСЬКИЙ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства/

Надано дозвіл ТОВ «ЗОЛОТА НИВА» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «АКТИВ-БУД», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ЄЛАНЕЦЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «БЕРЕЗНЕГУВАТЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СП ПАЕК», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «СНІГУРІВСЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ДП «ПІВДЕННЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «SOUTH AGRO HOLDING LIMITED» на придбання акцій компанії «LIGHTSTORM TRADING AND INVESTMENTS LIMITED», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі СТОВ «СИНТЕЗ.», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ТОВ «СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ТАБОРІВСЬКЕ.», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «SOUTH AGRO HOLDING LIMITED» на придбання акцій компанії «DALEYLHA HOLDINGS LIMITED», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Відмовлено у задоволенні заяви ТОВ «Проектно-будівельне об’єднання «ТИСА» про розстрочення сплати суми штрафу в розмірі 148 837 (сто сорок вісім тисяч вісімсот тридцять сім) гривень [залишок після часткової сплати суми штрафу в розмірі 63 800 (шістдесят три тисячі вісімсот) гривень], накладеного на ТОВ «Проектно-будівельне об’єднання «ТИСА» згідно з рішенням Антимонопольного комітету України від 13.06.2019 № 433-р у справі № 20-26.13/95-15.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України