Головна » Рішення та розпорядження
22.08.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Wilmar International Limited» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур) на придбання акцій компанії «FPW Singapore Holdings Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «GOELEO ENTERPRISES LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «BEASTOR LTD» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через дочірню компанію «FFHL Group Ltd» або ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через новостворене ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл Європейському банку реконструкції та розвитку (м. Лондон, Великобританія) на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл на узгоджені дії компаніям «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) та «Whiteford Limited» (м. Лімассол, Кіпр) у вигляді зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на п’ять років.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Дружківської міської ради комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» у формі субсидій з метою сприяння окремим видам господарської діяльності та технічного обслуговування і утримання в належному стані електричних мереж зовнішнього освітлювання міста Дружківка, що виділяється на основі Проекту програми соціально-економічного розвитку міста Дружківка на 2020 рік.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо державної підтримки комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» з метою підвищення енерго- та ресурсоспоживання в бюджетній сфері міста Києва.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України