Головна » Рішення та розпорядження
16.08.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл ТОВ «Теплоенергоцентр Роганського Промвузла» (м. Харків) на набуття в оренду активів у вигляді цілісного майнового комплексу Роганської філії комунального підприємства «Харківські теплові мережі» (м. Харків).

Надано дозвіл компанії «Orinast Limited» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій компанії «Dresdenco Investments» (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл дозволу ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА «ВІСЛА» (с. Новоселівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл дозволу ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ЗЛАГОДА» (с. Суха Балка, Доманівський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл дозволу ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю АГРОФІРМА «УКРАЇНА» (смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл дозволу ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «Прометей Миколаївська філія» (смт Миколаївка, Миколаївський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл дозволу ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі компанії «Zitelone Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «UDP Industrial Projects Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради комунальному підприємству «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» відповідно до рішення від 25.06.2019 «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Переяслав-Хмельницької міської ради на 2019-2020 роки».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо надання підтримки комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука», на придбання пально-мастильних матеріалів для прибирання снігу на об’єктах благоустрою в межах міста Кременчука, в т.ч. на виконання зобов’язань, які виникли у 2018 році та не були профінансовані.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства Слов’янської міської ради «Благоустрій» з метою забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території міста Слов’янськ.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Київський міський будинок природи» у формі субсидії на проведення науково-технічних конференцій і семінарів, організації виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України