Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
14.08.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «Wilmar International Limited» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур) на придбання акцій компанії «FPW Singapore Holdings Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «GOELEO ENTERPRISES LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «BEASTOR LTD» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через дочірню компанію «FFHL Group Ltd» або ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через новостворене ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл Європейському банку реконструкції та розвитку (м. Лондон, Великобританія) на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії компаніям «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) та «Whiteford Limited» (м. Лімассол, Кіпр) у вигляді зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на п’ять років.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Дружківської міської ради комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» у формі субсидій з метою сприяння окремим видам господарської діяльності та технічного обслуговування і утримання в належному стані електричних мереж зовнішнього освітлювання міста Дружківка, що виділяється на основі Проекту програми соціально-економічного розвитку міста Дружківка на 2020 рік.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо державної підтримки комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» з метою підвищення енерго- та ресурсоспоживання в бюджетній сфері міста Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради суб’єктам господарювання у формі ставок єдиного податку.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Київкінофільм» з метою проведення капітальних ремонтів кінотеатрів.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Київський метрополітен» на придбання вагонів метрополітену.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України