Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
12.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Надано дозвіл компанії «Punch Powertrain NV» (м. Сінт-Трьойден, Бельгія) та компанії «PSA Automobiles S.A.» (м. Пуассі, Франція) на створення компанії «Punch Powertrain PSA e-transmissions».

·           Надано дозвіл компаніям «Robert Bosch GmbH» (м. Герлінген, Німеччина) [опосередковано через її підконтрольну компанію «Bosch Limited» (м. Бангалор, Індія)] та «Prettl India Private Limited» (Корамангала, Індія) на створення компанії «PreBo Automotive Private Limited» (назва може бути змінена) (м. Бангалор, Індія).

·           Надано дозвіл компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане придбання акцій компанії «Saudi Aramco Shell Refinery Co.» (м. Ель-Джубайль, Саудівська Аравія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління.

·           Надано дозвіл дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «СУМІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ОЙЛТРАНСТЕРМІНАЛ» (м. Миколаїв), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» (м. Миколаїв, ідентифікаційний код юридичної особи 41967335) на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Полтава, ідентифікаційний код юридичної особи 42896243), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано обов’язкові для розгляду рекомендації Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Криворізької міської ради суб’єктам господарювання щодо надання податкових пільг та зменшення ставки податку.

·           Визнано не виконання ТОВ «Євротерминал» пункту четвертого резолютивної частини рішення Комітету від 21.12.2017 № 720-р.

·           Прийнято розпорядження про утворення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України