Головна » Рішення та розпорядження
09.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Tieto Oyj» (м. Еспоо, Фінляндія)) на опосередковане набуття контролю над активами, що належать дочірньому підприємству з 100 відсотками іноземними інвестиціями «ЕРІКССОН» (м. Київ, Україна) і забезпечують здійснення господарської діяльності з надання науково-дослідних (R&D) послуг з розробки програмного забезпечення у сфері телекомунікацій.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ЕН ЕЙ СІ» (смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «LNZ Group S.A (м. Люксембург, Люксембург) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ЕН ЕЙ СІ» (смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ТОВ «НПЦ УКРАЇНА» (м. Київ) на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «ЗААТЕН-УНІОН УКРАЇНА» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АПОСТОЛОВЕ-АГРО» (м. Апостолове, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управлінні товариства.

Надано дозвіл приватному акціонерному товариству «МАГАЗИН «КИЯНКА» (м. Київ) на придбання активів у вигляді нежитлових приміщень, які належать акціонерному товариству «ВТБ Банк» (м. Київ).

Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання [через компанію «Reteria Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] частки в статутному капіталі ТОВ «ІНГУЛ СОЛАР» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання [через компанію «Reteria Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] частки в статутному капіталі ТОВ «САНВІН 2» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання [через компанію «Reteria Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] частки в статутному капіталі ТОВ «ЕНЕРДЖІ СИСТЕМС» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання [через компанію «Reteria Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] частки в статутному капіталі ТОВ «САНСТАР ЕНЕРДЖИ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Продовжено строк наступного перепродажу ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АСКЕЛ» (м. Київ) акцій публічного акціонерного товариства «АГРОПРОМТЕХПОСТАЧ» (м. Кропивницький), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, на один рікдо 04 червня 2020 року.

Закрито провадження у справі про порушення про порушення публічним акціонерним товариством «Фармак» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення на лицьовій стороні упаковки лікарського засобу «АТеТе» та у промоційних/рекламних матеріалах інформації, що вводить в оману.

Закрито провадження у справі про порушення публічним акціонерним товариством «Фармак» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання без відповідного дозволу (згоди) компанії «Салютас Фарма ГМБХ», підприємства групи «Сандоз» (Німеччина) оформлення лицьової сторони упаковки лікарського засобу «АТеТе».

Оштрафовано ТОВ «Санофі-Фарм» (м. Дніпро) на 108 800 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України від 20.06.2018 № 127-26/09-7511 у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України