Головна » Рішення та розпорядження
05.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Южненської міської ради підтримки КП «Водопостачання та каналізація» з метою сприяння розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста, підтримання належного технічного стану мереж водопостачання та водовідведення, забезпечення надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради щодо надання підтримки КП «Комунальник» з метою реалізації комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території м. Куп’янська.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Бурштинської міської ради щодо державної підтримки КП «Житловик» з метою забезпечення належного санітарного стану міської території загального користування шляхом виконання програми благоустрою та розвитку комунального господарства міста Бурштин і села Вигівка на 2017-2019 роки.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Бурштинської міської ради щодо підтримки КП «Житловик» з метою погашення кредиторської заборгованості за спожиту електроенергію за надані споживачам послуги щодо централізованого водопостачання, водовідведення та транспортування теплової енергії у 2018 році.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації щодо підтримки КП «Поділ-благоустрій» з метою виконання робіт з утримання в належному стані систем автоматизованих механізмів доступу (болардів) і системи відеоспостереження та диспетчеризації.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради щодо надання підтримки КП «Наше місто» на здійснення заходів з утримання об’єктів благоустрою та послуг пов’язаних з експлуатацією житлово-комунального господарства.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України