Головна » Рішення та розпорядження
04.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ) ТА РІШЕННЯ ТИМЧАСОВОЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ АМКУ

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради щодо надання державної допомоги КП «Вінницький інформаційний центр», яке надає послуги із забезпечення утримання, обслуговування, проведення поточного ремонту систем моніторингу, оптоволоконної мережі міста Вінниці, іншого телекомунікаційного обладнання, що використовується для забезпечення роботи системи «Безпечне місто».

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України суб’єктам господарювання за бюджетною програмою «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості».

Оштрафовано ТОВ «Джоін ап!» (м. Київ) на 1 500 000 грн за вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України