Головна » Рішення та розпорядження
03.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано рекомендації за результатами проведеного Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «ВФ Ритейл» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради щодо підтримки КП «Луцьке електротехнічне підприємствоЛуцьксвітло».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо державної підтримки КП «Кременчукводоканал» з метою забезпечення надійного водопостачання та водовідведення м. Кременчук шляхом виконання програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Кременчука на 2019 рік.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо державної підтримки КП «Кременчукводоканал» з метою забезпечення надійного водопостачання та водовідведення м. Кременчук шляхом виконання програми заміни аварійних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення та запірної арматури м. Кременчука на 2019 - 2021 роки.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «БЛОКБАСТЕР КІНО» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на придбання частки в статутному капіталі приватного підприємства «Приватна фірма «АСТРОН» (м. Луцьк), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗАХІДНИЙ БУГ» (с. Павлів, Львівська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ХРЕЩАТИК-АГРО» (смт Кострижівка, Чернівецька обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане придбання акцій компанії «Saudi Basic Industries Corporation» (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Оштрафовано ПП «ВІ АЙ ПІ ДЕПАРТАМЕНТ» на 10 331 999 грн, ТОВ «АКЦЕПТ ОНЛАЙН» на 339 999 грн, ТОВ «ПРО ЗАКУПІВЛІ» на 1 324 189 грн і ПП «ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР АСБОУ» на 1 993 459 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною третьою статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення суб’єктами господарювання схожих дій, які призвели або можуть призвести до недопущення, усунення  чи обмеження конкуренції.

Закрито провадження у справі № 127-26.13/39-18 у зв’язку з виконанням ТОВ «Київський БКК» (м. Київ) рекомендацій Антимонопольного комітету України від 06.12.2018 № 41-рк з припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України