Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
19.06.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                              Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у формі субсидій на фінансування послуг з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (відведення) земельних ділянок об’єктів благоустрою зеленого господарства, що знаходяться у постійному користуванні комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство», комунального підприємства «Святошинське лісопаркове господарство» та комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» з метою забезпечення охорони та захисту лісу, що належить територіальній громаді міста Київ від самовільного захвату.

·                              Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) державному підприємству «Державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна» та державному підприємству «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України».

·                              Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/74-18-ДД Міністерства соціальної політики України щодо надання підтримки роботодавцям та підприємствам громадський організацій осіб з інвалідністю для підтримки їх діяльності та створення нових та збереження діючих робочих місць для осіб з інвалідністю.

·                              Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/75-18-ДД Міністерства соціальної політики України щодо надання підтримки для діяльності підприємств, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, на яких працює понад 50 відсотків осіб з інвалідністю.

·                              Надано дозвіл компанії «LOGUS INVESTMENTS S.A.» (м. Панама, Республіка Панама) на набуття у власність акцій компанії «STAR SPAN HOLDINGS LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·                              Надано дозвіл про надання дозволу компанії «STAR SPAN HOLDINGS LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на набуття у власність частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ТІС – КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ» (с. Визирка, Комінтернівський р-н, Одеська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·                              Надано дозвіл компанії «American Battery Solutions Inc.» (м. Оріон, штат Мічиган, США) на набуття контролю над частиною компанії «Robert Bosch Battery Systems LLC» (м. Оріон, штат Мічиган, США), шляхом придбання певних активів цієї компанії, що дозволять здійснювати господарську діяльність з виробництва, комплектації, тестування та перевірки акумуляторів.

·                              Надано дозвіл на приєднання ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНА ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ «ЛЕНД-ЛІЗ» (м. Київ, Україна) до ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» (м. Київ, Україна).

·                              Надано дозвіл ТОВ «НАДІЯ» (с. Покровське, Красноградський р-н, Харківська обл.) на одержання в оренду активів у вигляді єдиного майнового комплексу, який належить ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Полтава) та забезпечує можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових та технічних культур (складське господарство) на території Полтавської обл.

·                              Надано дозвіл ТОВ «Харківський молочний комбінат» (м. Харків) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що забезпечує здійснення господарської діяльності з переробки молока та виробництва молочної продукції, знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Роганська, 149, та належить приватному акціонерному товариству «Вімм-Білль-Данн Україна» (м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.).

·                              Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про внесення змін до Типових вимог до узгоджених дій суб’єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на узгоджені дії суб’єктів господарювання».

·                              Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Типових вимог до узгоджених дій малих та середніх підприємців щодо спільного придбання товарів».

·                              Оштрафовано ТОВ «Рекламне агентство «13-й регіон» на 339 000 грн та ТОВ «Медійно-інформаційна комерційна організація «Плюс» на 339 000 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

·                              Оштрафовано ТОВ «Проектно-будівельне об’єднання «Тиса» на 212 637 грн та ТОВ «Тюльпан» на 24 113 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

·                              Схвалено проект Інформаційного листа «Про запитування інформації органами Антимонопольного комітету України та застосування відповідальності за порушення, пов’язані з запитуванням інформації».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України