Головна » Рішення та розпорядження
14.06.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради комунальному підприємству «Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького» Криворізької міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради щодо державної підтримки КП електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» з метою розвитку інфраструктури та благоустрою міста у сфері зовнішнього освітлення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Дніпровської міської ради щодо у формі місцевої гарантії Дніпровської міської ради ЄБРР щодо виконання зобов’язань КП «ДМЕСКО».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Немирівської міської ради комунальному підприємству «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України