Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
11.06.2019
ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО МИТНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ПРИВЕДЕННЯ ЙОГО У ВІДПОВІДНІСТЬ ІЗ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ"

Проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення його у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» розроблено Антимонопольним комітетом України для виконання Україною міжнародних зобов’язань, передбачених положеннями статей 262 та 267 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Проект акта розроблено на виконання пункту 27 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р.

Проектом акта передбачається внесення змін до Митного кодексу з метою приведення його норм у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та положень Угоди про асоціацію.

Зауваження та пропозиції до проекту акта просимо надсилати протягом 31 календарного дня з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, e-mail: stateaid@amcu.gov.ua, volokytin@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу (Додаток 1, Додаток 2; порівняльна таблиця змін проекту) оприлюднюються на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України