Головна » Рішення та розпорядження
07.06.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/68-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Жилкомсервіс», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/63-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Харківспецбуд», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/64-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги комунальному спеціалізованому підприємству «Харківгорліфт», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/65-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Твій дім», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/67-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/66-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Харківжилбуд», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/71-18-ДД про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання державної допомоги КП «Харківблагоустрій», яке надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/69-18-ДД щодо підтримки у формі субсидій та поточних трансфертів КП «Комплекс з вивозу ПВ» з метою очищення та обслуговування урн для збирання бросового сміття та покриття витрат пов’язаних з наданням послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/70-18-ДД про державну допомогу Коростенської міської ради щодо надання підтримки Комунальному виробничо-господарському підприємству, яке надає послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України