Головна » Рішення та розпорядження
04.06.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Baker Hughes, a GE company, LLC» (США) на придбання акцій компанії «Aero Products and Services JV, LLC» (США), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Baker Hughes, a GE company, LLC» (США) на придбання активів компанії «General Electric Company» (США), які дозволяють здійснювати діяльність з надання обслуговування конвертованого авіадвигуна та управління продуктом.

Надано дозвіл у на узгоджені дії у вигляді реалізації Положень про утримання від конкуренції, заборону переманювати працівників та рекомендацій, що містяться у розділі 10.03 проекту нової редакції установчого договору компанії «Aero Products and Services JV, LLC» [у формі додатку К договору про трансакцію, укладеного 28.02.2019 між компаніями «Baker Hughes, a GE company, LLC», «General Electric Company» та «GE Aero Power LLC»], строком на 5 років.

Надано дозвіл компанії «Flottotrade Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на придбання акцій компанії «Crestone Investments Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Залишено без змін рішення адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 31.03.2015 № 9-рш у справі № 02/05-14/02/09/10/11-15.

Залишено без змін рішення адміністративної колегії Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.11.2016 № 33 у справі № 02-06/07-2016.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України