Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
21.05.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТИМЧАСОВОЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

  Оштрафовано ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Медирент» на 136 тис. грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

  Оштрафовано ТОВ «ПРО ЗАКУПІВЛІ» на 100 тис. грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

  Оштрафовано ПрАТ «ЗАВОД «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» на 136 тис. грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Комітету у заяві про надання дозволу на концентрацію.

  Виправлено описку в рішенні Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 08.04.2019 № 16-р/тк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України