Головна » Рішення та розпорядження
17.05.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації про нову індивідуальну державну допомогу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації про нову індивідуальну державну допомогу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району міста Києва».

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/57-18-ДД про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради КП «Муніципальна поліція» у формі фінансової підтримки (дотації) та поповнення статутного капіталу.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/56-18-ДД про державну допомогу, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України випробувальним, калібрувальним, вимірювальним і повірочним лабораторіям у формі фінансової підтримки.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/58-18-ДД про державну допомогу Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради КП «Міський футбольний клуб «Металург» у формі субсидій.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/60-18-ДД про державну допомогу, Державної судової адміністрації України державному підприємству «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло» у формі капітальних трансфертів.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України