Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
17.05.2019
Оприлюднюється проект регуляторного акта: Проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Порядку погодження Правил професійної етики у конкуренції"

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку погодження Правил професійної етики у конкуренції» (далі – проект розпорядження) розроблений відповідно до статті 33 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Доцільність розробки та прийняття проекту розпорядження обґрунтовується законодавчою вимогою врегулювання процедури регламентації (погодження) Антимонопольним комітетом України (даліКомітет) Правил професійної етики у конкуренції, необхідністю встановлення відповідного алгоритму погодження таких Правил та вимог до них, а також практичною доцільністю запровадження ефективного засобу саморегуляції суб’єктів господарювання при провадженні ними господарської діяльності у відповідній сфері.

Окрім цього, прийняття акта сприятиме реалізації Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2017 року №275-р, в частині посилення політики розвитку конкуренції та пункту 35 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1106-р, в частині забезпечення захисту економічної конкуренції у підприємницькій діяльності.

Метою прийняття проекту розпорядження є реалізація статті 33 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» в частині визначення вимог та встановлення порядку погодження Комітетом правил професійної етики у конкуренції.

Потреба у додаткових витратах для впровадження запропонованого регуляторного акта відсутня.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати протягом одного місяця з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, e-mail: tronits@amcu.gov.ua або garkusha@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України