Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
17.05.2019
До уваги представників інститутів громадянського суспільства

16 травня Комітет прийняв рішення про відмову в затвердженні складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України (далі – Громадська рада) в кількості 49 осіб (згідно Протоколу установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради від 26 лютого 2019 року).

Водночас Комітет визнав таким, що втратило чинність розпорядження № 1-рп «Про внесення змін до пункту 14 Положення про Громадську раду при Антимонопольному комітеті України» від 23 лютого 2017 року.

Рішення Комітету ґрунтується на дотриманні вимог нормативно-правових актів, які регулюють діяльність Громадської ради, а саме:

Пунктом 7 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (в редакції від 24 квітня 2019 року № 353) (далі – Типове положення), передбачено, що кількісний склад Громадської ради не може перевищувати 35 осіб;

Пунктом 14 Положення про Громадську раду при Антимонопольному комітеті України, передбачено, що кількісний склад Громадської ради визначається рішенням установчих зборів та не може становити більш як 35 осіб (затвердженого Розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 грудня 2015 року № 42-рп).

Комітет сподівається, що новий склад Громадської ради буде обраний належним cкладом та розпочне роботу найближчим часом. Інформацію про установчі збори щодо обрання нового складу Громадської ради буде опубліковано на сайті Комітету.

Повні тексти розпоряджень від 16 травня 2019 року № 7-рп; № 8-рп.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України