Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
15.05.2019
АМКУ продовжує діалог з представниками ринків агропромислового комплексу

З метою забезпечення державного захисту конкуренції, 14 травня 2019 року представники Комітету провели робочу зустріч з представниками Асоціації виробників молока (АВМ), які розповіли про актуальну ситуацію на ринку. Водночас під час зустрічі обговорено стан та перспективи розвитку галузі, проблемні питання, які виникають у промислових виробників молока та перешкоджають здійсненню їхньої господарської діяльності.

За інформацією АВМ, найбільше занепокоєння у промислових виробників молока викликають низькі закупівельні ціни на молоко-сировину для промислової переробки, які не корелюються з загальними тенденціями зміни споживчих цін для населення. Зокрема, на зустрічі активно обговорювались питання щодо основних чинників, які впливають на формування та встановлення ціни на молоко та молочні продукти на усіх ланках обороту товару.

Крім того, АВМ надала аналітичну інформацію щодо окремих показників на ринку молока, які будуть опрацьовані Комітетом. За результатами отриманої інформації та у разі виявлення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, Комітетом буде вжито заходів з правозастосування та адвокатування конкуренції відповідно до Закону України «Про захист економічної конкуренції».

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України