Головна » Рішення та розпорядження
08.05.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст», на здійснення заходів з утримання в належному технічному стані та поточного ремонту мостів, шляхопроводів та інших суміжних, із зазначеними, об’єктів вулично-дорожньої мережі міста Києва.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради щодо підтримки КП «Запоріжміськсвітло».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу комунального господарства Краматорської міської ради у формі поточних та капітальних трансфертів КП «Дільниця по ремонту, утриманню автодоріг та споруджень на них».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради у формі поточних та капітальних трансфертів Північному Відділенню Державного підприємства Міністерства Внутрішніх Справ України «Донбас-Інформ-Ресурси».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Центр організації дорожнього руху», на здійснення заходів з належного утримання технічних засобів регулювання дорожнім рухом.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України