Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
19.04.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

  Надано дозвіл компанії «The Goldman Sachs Group, Inc(м. Нью-Йорк, США) на опосередковане [через компанію «UCPIH LTD» (м. Нікосія, Кіпр)] разом з компанією «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) набуття контролю над ТОВ «БЦ Платінум Плаза» (м. Київ, Україна).

  Надано дозвіл компанії «DP World FZE» (м. Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати) на придбання акцій компанії «Dubai Ferries Holding FZE» (м. Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл компанії «POSCO INTERNATIONAL Corporation» (м. Інчхон, Республіка Корея) на придбання акцій компанії «Grain Terminal Holding Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Сінгапур), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов передбачених статтями 23.1 та 23.2 Договору акціонерів, укладеного між компаніями «POSCO INTERNATIONAL Corporation» (м. Інчхон, Республіка Корея) і «Orexim Holdings Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) від 12 лютого 2019 року у вигляді положення про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, протягом 5 років.

  Надано дозвіл компанії «Burisma Holdings Limited» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Астроінвест-Україна» (м. Зіньків, Полтавської області, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині встановлення ознаки знаходження блоку (корпусу двокорпусного блоку) поза резервом за відсутністю палива.

  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині визначення мінімально допустимого складу обладнання Придніпровської ТЕС АТ «ДТЕК Дніпроенерго».

  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Інструкція про порядок здійснення розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України) у частині врегулювання питання взаємовідносин з суб’єктами господарювання, на яких поширюється дія Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробників, та їх субспоживачів, прийнятих постановою НКРЕКП від 28.12.2018 № 2108.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії «Embraco Slovakia s.r.o.» (м. Спішська Нова Весь, Словаччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії, яка буде створена відповідно до законодавства Італії, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії «Ealing Compañia de Gestiones y Participaciones S.A.» (м. Монтевідео, Уругвай), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії, яка буде створена відповідно до законодавства Гонконгу, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії «Embraco Luxembourg S.à.r.l.» (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія) (безпосередньо або опосередковано) акцій компанії «Embraco Indústria de Compressores e Soluções em Refrigeração Ltda.» (м. Жоінвілль, Бразилія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання співробітників, що містяться в розділах 5.1.9 та 5.1.10 Договору купівлі продажу акцій від 24 квітня 2018 року, укладеного між компаніями «Whirlpool Corporation» (м. Бентон Харбор, штат Мічиган, США), «Whirlpool S.A.» (м. Сан-Паулу, Бразилія), «Whirlpool do Brasil Ltda.» (м. Сан-Паулу, Бразилія), «Whirlpool International Holdings Sàrl» (м. Люксембург, Люксембург), «Embraco Europe s.r.l.» (м. Рива-прессо-К’єрі, Італія) та «Nidec Corporation» (м. Кіото, Японія).

  Надано дозвіл компанії «Private Limited Liability Company Metinvest B.V (м. Гаага, Нідерланди) на придбання акцій ПрАТ «ЄВРАЗ Дніпродзержинський коксохімічний завод» (назву змінено на ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод») (м. Камянське, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства та взяття учасниками концентрацій на себе зобовязань.

  Прийнято рішення про закриття справи № 127-26.4/54-17 у зв’язку з виконанням ПрАТ «ВФ Україна» рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11.12.2018 № 42-рк у повному обсязі та у встановлені строки.

  Прийнято рішення про закриття справи № 127-26.4/125-17 у зв’язку з виконанням ПрАТ «Київстар» рекомендацій Антимонопольного комітету України від 13.12.2018 № 45-рк у повному обсязі та у встановлені строки.

  Прийнято рішення про закриття справи № 127-26.4/273-16 у зв’язку з виконанням ТОВ «лайфселл» рекомендацій Антимонопольного комітету України від 13.12.2018 № 47-рк у повному обсязі та у встановлені строки.

  Прийнято рішення про закриття справи № 127-26.4/274-16 у зв’язку з виконанням ТОВ «лайфселл» рекомендацій Антимонопольного комітету України від 13.12.2018 № 46-рк у повному обсязі та у встановлені строки.

  Внесено зміни в рішення адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 16.06.2016 № 66-р/к у справі № 2/12-51-16.

  Залишено без змін рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 18.07.2017 № 01/75-ріш у справі № 01-13-50/61-2017.

  Зупинено виконання рішення адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 11.02.2019 № 71/4-р/к у справі № 1/2-18 до закінчення його перевірки (за заявою ПП «Буд-Гарант Плюс» (м. Херсон).

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України