Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
18.04.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про індивідуальну державну допомогу Державному історико-меморіальному Лук’янівському заповіднику.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), щодо зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами, збору та утилізації трупів безпритульних тварин; пошуку для безпритульних тварин нових власників та просвітництво КП «КМЛ ветеринарної медицини».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), щодо утримання, капітального та поточного ремонту підземних пішохідних переходів та демонтажу самовільно встановлених та безхазяйних малих архітектурних форм, тимчасових споруд та інших об’єктів на території міста Києва КП «Київблагоустрій».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу комунального господарства Краматорської міської ради у формі Субсидій та поточних трансфертів підприємствам та капітальних трансфертів підприємствам на здійснення енергоефективної модернізації зовнішнього освітлення, підвищення рівня благоустрою, формування зовнішнього вигляду міста, покращення умов проживання мешканців, запобігання випадкам дорожньо-транспортного травматизму у вечірній та нічний час, досягнення оптимальних умов безпеки всіх категорій користувачів міської дорожньої мережі, КП «Міськсвітло».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради щодо надання транспортних послуг з перевезення пасажирів міським електричним транспортом комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради про внесення змін до умов чинної державної допомоги комунальному підприємству «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-2615/38-18-ДД про державну допомогу щодо підтримки КПТМ «Криворіжтепломережа» у формі субсидії з міського бюджету на підставі рішення Криворізької міської ради від 21.12.2016 № 1209 «Про затвердження Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства міста на період 2017-2019 років» (зі змінами), як компенсація обґрунтованих витрат на надання послуг, що становлять загальний економічний інтерес.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/34-18-ДД про державну допомогу Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради щодо надання фінансової підтримки комунальному закладу «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/36-18-ДД про державну допомогу, яка надається Виконавчим комітетом Криворізької міської ради у формі пільги зі сплати земельного податку.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/55-18-ДД щодо підтримки у формі субсидій на виконання статутних завдань комунальних підприємств «Дарницьке лісопаркове господарство», «Святошинське лісопаркове господарство» та «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» з метою охорони та збереження зелених насаджень, що належать до рекреаційно-оздоровчих лісів у межах населених пунктів та лісів природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення територіальної громади міста Києва.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України