Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
18.04.2019
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про внесення змін до Типових вимог до узгоджених дій суб'єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на узгоджені дії суб'єктів господарювання"

Проект розпорядження розроблений з метою гармонізації положень Типових вимог до узгоджених дій суб’єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на узгоджені дії суб’єктів господарювання з підходами ЄС щодо критеріїв застосування групового дозволу, практикою розгляду справ про порушення законодавства у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання; вилучення положень, що не мають самостійної сфери застосування.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ-35, 03035; e-mail: talakh@amcu.gov.ua; krasnovska@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України