Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
16.04.2019
Юрій Терентьєв про актуальні тенденції конкурентного права у колі бізнес-спільноти

Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM626image004.jpgГолова Антимонопольного комітету України 11 квітня 2019 року провів зустріч з представниками CEO Club Ukraine спільноти, що об’єднує перші обличчя бізнесу з єдиною системою цінностей та позитивною діловою репутацією, з метою якісних проєвропейських змін у діловому суспільстві.

 Під час заходу Юрій Терентьєв поділився зі слухачами актуальними тенденціями конкурентного права в Україні та розповів про роль АМКУ в економічному житті країни. Окреслив ретроспективний аналіз діяльності Комітету, найсуттєвіші штрафи на різних етапах розвитку відомства та останні статистичні дані.

Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM273image002.jpgОсобливо цікавими представникам бізнес-спільноти були найпоширеніші антимонопольні ризики, причини та джерела їх появи, а також поради зі сторони Комітету щодо їх раціонального менеджменту. Також корисним для гравців різних ринків став і коментар Голови АМКУ про останні підходи відомства до правозастосування та закріплення нової практики. До того ж Юрій Терентьєв наголосив на зростанні ролі економічного аналізу й доказів в антимонопольних кейсах, що свідчить про збільшення інтересу суддів до специфіки й проблематики конкурентного права.

Актуальними для членів CEO Club стали й висновки на рахунок останніх світових тенденцій у сфері економічної конкуренції: вплив big datа, проблем конфіденційності/приватності, віднайдення балансу між national champions і принципами конкурентного прав, а також трендів m&a нотифікацій.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України