Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
11.04.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них «Магістраль», для здійснення комплексу робіт із утримання та ремонту вулично-шляхової мережі міста.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання державної підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району» м. Києва у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі міста на 2019 – 2021 роки.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання державної підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району» м. Києва у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі міста на 2019 – 2021 роки.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання державної підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району» м. Києва у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі міста на 2019 – 2021 роки.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» м. Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» м. Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» м. Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про індивідуальну державну допомогу КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі КП «Шляхово-експлуатаційне управління Печерського району».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі КП «Шляхово-експлуатаційне управління Солом’янського району».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), у формі поточних трансфертів міського бюджету на утримання в належному технічному стані та поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі КП «Шляхово-експлуатаційне управління Деснянського району».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради щодо компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян КП «Міський тролейбус», КП «Швидкісний трамвай» та структурному підрозділу «Криворізька дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання підтримки КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», яке здійснює заходів із виконання робіт із капітального ремонту об’єктів житлового господарства.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки Київському міському громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна Варта» для покриття витрат, які виникають в процесі роботи громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону.

·       Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/32-18-ДД про державну допомогу Державного управління справами щодо надання фінансової підтримки на реалізацію інвестиційного проекту ДП «Український дім».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України