Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
14.03.2019
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Типових вимог до узгоджених дій малих та середніх підприємців щодо спільного придбання товарів"

Проект розпорядження розроблений з метою забезпечення підвищення правової впевненості суб’єктів господарюваннямалих та середніх підприємців під час вчинення ними узгоджених дій щодо спільного придбання товарів на підставі норм статті 7 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх обєднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ - 35, 03035; email: talakh@amcu.gov.ua ; demchenko@amcu.gov.ua

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua .

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України