Головна » Рішення та розпорядження
12.03.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «The Walt Disney Company» (м. Бербанк, штат Каліфорнія, США) на набуття контролю над компанією «Twenty-First Century Fox, Inc.» (м. Нью-Йорк, США).

Надано дозвіл компанії «DYMERKA SOLAR POLAND Sp. z o.o.» (м. Варшава, Польща) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Гудзовка-Солар-1» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «DYMERKA SOLAR POLAND Sp. z o.o.» (м. Варшава, Польща) на ридбання частки у статутному капіталі ТОВ «Гудзовка-Солар-2» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення  50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл на створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

Надано дозвіл на створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

Надано дозвіл на опосередковане [через два спільні підприємства у місті Гамбург, Німеччина] створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді утримання від конкуренції, відповідно до розділу 22 Договору про спільне підприємство від 23 жовтня 2018 року, який укладено між компаніями «LG Electronics Inc.» (м. Сеул, Південна Корея) та «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина), строком на п’ять років.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Центр досугу «Промінь».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Міськзеленбуд».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Комунальні системи».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради комунальному підприємству Вінницької міської ради «Комбінат комунальних підприємств».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки комунальному некомерційному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Освітня агенція міста Києва».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України