Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
11.03.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·   Надано дозвіл компанії «DYMERKA SOLAR POLAND Sp. z o.o.» (м. Варшава, Польща) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Арциз-Солар» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл компанії «UTS - UNIVERSAL TRANSPORTATION SOLUTIONS LTD.» (м. Лод, Ізраїль) на придбання акцій компанії «TBIF-DAN LEASING LIMITED» (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл ТОВ «БЕРЕГ ДНІПРА» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ВІСЛА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл ТОВ «БЕРЕГ ДНІПРА» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ВАЛДІС ПЛЮС» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл компаніям «Spika» (м. Клермон-Ферран, Франція), «CMA CGM» (м. Марсель, Франція), «Argon Groupe» (м. Леваллуа-Перре, Франція), «Sigfox France» (м. Лабеж, Франція) та фізичній особі – громадянину Франції на створення компанії «Runa» (м. Ліон, Франція).

·   Надано дозвіл компанії «AGRANA Zucker GmbH» (м. Відень, Австрія) та компанії «The Amalgamated Sugar Company LLC» (м. Бойсе, штат Айдахо, США) на створення компанії «Beta Pura GmbH» (м. Відень, Австрія).

·   Надано дозвіл компаніям «AGRANA Zucker GmbH» та «The Amalgamated Sugar Company LLC» на узгоджені дії у вигляді реалізації Положення, що стосується виключних прав, що міститься у статті 15.2 договору про спільне підприємство, укладеному між компаніями «AGRANA Zucker GmbH» та «The Amalgamated Sugar Company LLC» від 5 грудня 2018 року, строком на п’ять років.

·   Надано Міністерству інфраструктури України рекомендації з метою запобігання порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтями 15 та 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

·   Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Менської міської ради Менського району Чернігівської області щодо надання підтримки КП «Менакомунпослуга».

·   Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту охорони культурної спадщини Виконавчого органу Київської міської ради щодо надання фінансової підтримки комунальній установі «Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

·   Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Миколаївської міської ради щодо надання підтримки КП Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», що здійснює послуги з перевезення пасажирів електротранспортом.

·   Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/27-18-ДД про державну допомогу, яка надається Криворізькою міською радою при встановленні ставок та пільг зі сплати єдиного податку.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України