Головна » Рішення та розпорядження
04.03.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Одеської обласної ради щодо надання підтримки КП «Служба експлуатації цілісного майнового комплексу – адміністративного будинку № 2».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Одеської обласної ради щодо надання підтримки КП «Обласна служба експлуатації цілісно адміністративних будівель».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради щодо відрахування та встановлення розміру частки прибутку для підприємств що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Деснянської районної державної адміністрації в м. Києві щодо надання підтримки КП «Ватутінськінвестбуд».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо надання підтримки КП «Чисте місто».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо надання підтримки КП «Шляхрембуд».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради щодо надання підтримки КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України