Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
01.03.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·     Схвалено проект Меморандуму про співпрацю і обмін інформацією між Антимонопольним комітетом України та Державним бюро розслідувань.

·     Надано дозвіл компанії «The Walt Disney Company» (м. Бербанк, штат Каліфорнія, США) на набуття контролю над компанією «Twenty-First Century Fox, Inc.» (м. Нью-Йорк, США).

·     Надано дозвіл компанії «DYMERKA SOLAR POLAND Sp. z o.o.» (м. Варшава, Польща) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Гудзовка-Солар-1» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·     Надано дозвіл компанії «DYMERKA SOLAR POLAND Sp. z o.o.» (м. Варшава, Польща) на ридбання частки у статутному капіталі ТОВ «Гудзовка-Солар-2» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення  50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·     Надано дозвіл на створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutsche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

·     Надано дозвіл на створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutsche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

·     Надано дозвіл на опосередковане [через два спільні підприємства у місті Гамбург, Німеччина] створення компаніями «LG Electronics Inc.» та «Deutsche Lufthansa AG» [через компанію «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина)] спільного підприємства у місті Гамбург, Німеччина.

·     Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді утримання від конкуренції, відповідно до розділу 22 Договору про спільне підприємство від 23 жовтня 2018 року, який укладено між компаніями «LG Electronics Inc.» (м. Сеул, Південна Корея) та «Lufthansa Technik AG» (м. Гамбург, Німеччина), строком на п’ять років.

·     Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Центр досугу «Промінь».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Міськзеленбуд».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки КП «Комунальні системи».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради комунальному підприємству Вінницької міської ради «Комбінат комунальних підприємств».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки комунальному некомерційному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Освітня агенція міста Києва».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.16/23-18-ДД про державну допомогу, яка надається Міністерством молоді та спорту України базам олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки у формі пільги з податку на нежитлову нерухомість, сплати земельного податку, на орендну плату.

·     Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/20-18-ДД про державну допомогу, яка надається Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/21-18-ДД про державну допомогу, яка надається Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради КП «Дирекція замовника» та комунальному підприємству «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія».

·     Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.16/22-18-ДД про державну допомогу, яка надається Міністерством енергетики та вугільної промисловості України державним вугледобувним та вуглепереробним підприємствам (рішення про ліквідацію яких прийнято Кабінетом Міністрів України), державним підприємствам, на які покладено функції із ліквідації вугледобувних та вуглепереробних підприємств та державним підприємствам, на яких покладено функції з утримання водовідливних комплексів у формі покриття витрат на виконання робіт/заходів з підготовки до ліквідації та ліквідації збиткових вугледобувних шахт, утримання водовідливних комплексів у безпечному стані.

·     Надано рекомендації державному підприємству «НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, щодо недопущення неправомірних відмов у наданні доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на підставі рекомендаційних листів органів влади та правоохоронних органів.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України