Головна » Опитування » 2019
27.02.2019
АМКУ проводить опитування щодо послуг ТОВ "Євротерминал"

Антимонопольним комітетом України прийнято рішення від 21.12.2017 № 720-р, яким визнано, що ТОВ «Євротерминал» у період з березня 2016 року по листопад 2017 року займало монопольне (домінуюче) становище на ринку послуг, пов’язаних з обслуговуванням (обробкою) вантажних транспортних засобів, без оплати яких заїзд в Одеський морський торговельний порт є неможливим.

Відповідно до пункту 4 резолютивної частини рішення ТОВ «Євротерминал» зобов’язане забезпечити можливість проїзду в Одеський морський торговельний порт експедиторів (перевізників) територією товариства без сплати за послуги, у випадку, якщо експедитори (перевізники) не потребують і не мають наміру їх споживати, крім тих, що стосуються користування територією ТОВ «Євротерминал» для проїзду до Одеського морського торговельного порту, і без яких забезпечити такий проїзд неможливо.

За інформацією, викладеною на веб-порталі ТОВ «Євротерминал», наказом товариства від 18.01.2019 № 34 затверджено нову форму публічного договору про надання послуг з використання об’єктів інфраструктури ТОВ «Євротерминал». Додатком № 1 до вказаного публічного договору визначено перелік послуг, які надає ТОВ «Євротерминал» з використання об'єктів інфраструктури.

З метою контролю за виконанням ТОВ «Євротерминал» рішення Комітету просимо суб’єктів господарювання (перевізників, експедиторів), які користуються послугами ТОВ «Євротерминал», взяти участь в опитуванні.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України