Головна » Рішення та розпорядження
25.02.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Харківської міської ради що надання місцевої гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим КП «Тролейбусне депо № 2», для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Харків».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Львівської міської ради що надання місцевої гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим КП «Львівелектротранс», для реалізації інвестиційного проекту придбання нових тролейбусів та модернізації інфраструктури електротранспорту.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради щодо надання підтримки КП «Запоріжелектротранс», яке здійснює послуги з перевезення пасажирів електротранспортом.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради щодо надання підтримки КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації щодо надання підтримки КП «Автотранспортне підприємство», яке здійснює заходи із зимового експлуатаційного обслуговуванням та весняно-осіннього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради щодо надання підтримки КП «Водозниження», яке надає послуги з благоустрою міста Слов’янськ.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради щодо надання підтримки КП «Лубниміськсвітло» по утриманню світлофорних об’єктів міста Лубни.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу виконавчого комітету Вараської міської ради щодо надання послуг з благоустрою міста Вараш КП «Благоустрій».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради щодо надання підтримки КП «Шляхрембуд».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Синельниківської міської ради щодо надання підтримки КП «Водоканал» з послуг водопостачання в місті Синельникове.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу виконавчого комітету Лубенської міської ради комунальному стадіону «Центральний».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради семи комунальним некомерційним підприємствам (закладам охорони здоров’я) Миколаївської міськради.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради комунальним некомерційним підприємствам «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу апарату виконавчого органу Київської міської ради щодо надання підтримки КП «Муніципальна охорона» для забезпечення централізованої охорони об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та їх територій.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо державної підтримки міському КП «Вінницязеленбуд» з метою сприяння окремим видам господарської діяльності.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України