Головна » Рішення та розпорядження
11.02.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу транспорту та зв’язку виконкому Криворізької міської ради щодо надання підтримки КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» Криворізької міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради щодо надання підтримки Відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради на покриття витрат, які пов’язані із здійснення технічного нагляду за послугами з утримання та ремонту об’єктів міського благоустрою, шляхово-мостового господарства міста, водо-, теплопостачання та водовідведення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради щодо надання підтримки КП «Парки та сквери м. Луцька» щодо утримання парків, скверів інших зелених територій.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради щодо надання підтримки КП «Луцький спецкомбінат комунально-побутового обслуговування» для надання послуг з благоустрою кладовищ міста Луцька.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації щодо надання підтримки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва щодо утримання у належному стані об’єктів озеленення Оболонського району міста Києва. 

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради КП «Благоустрій» Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання підтримки КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» щодо надання послуг із виконання робіт з капітального ремонту об’єктів житлового господарства.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації щодо надання підтримки комунальній водолазно-рятувальній службі Черкаської обласної ради з метою попередження нещасних випадків на водних об’єктах, створення безпечних умов для користування водними об’єктами та організації відпочинку на воді.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації комунальному закладу «Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації ГО «Харківське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна», ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», ГО «Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу щодо фінансової підтримки на утримання комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з метою впровадження фізкультурно-оздоровчої та спортивної-масової діяльності населення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу щодо фінансової підтримки на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств з метою впровадження фізкультурно-оздоровчої та спортивної-масової діяльності населення.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлень про державну допомогу Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради щодо надання підтримки КП «Київекспертиза».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України