Головна » Про АМКУ » Дорадчі органи » Громадська рада » Документи 2019
Документи 2019

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

За результатами розгляду питання щодо формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України на 2019 – 2020 рр., повідомляємо.

Протоколом установчих зборів, за участю інститутів громадянського суспільства щодо формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України (даліГромадська рада) від 26 лютого 2019 року, було прийнято рішення обрати строком на два роки до складу Громадської ради 49 осіб.

Абзацом 2 Пункту 7 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (даліТипове положення), передбачено, що кількісний склад Громадської ради не може перевищувати 35 осіб.

Враховуючи наведене та з метою забезпечення дотримання вимог нормативно-правових актів, які регулюють діяльність Громадської ради, Комітет листом звернувся до Міністерства юстиції України з проханням в найкоротший термін надати роз’яснення щодо визначення кількісного складу Громадської ради, а саме:

1)   Чи може кількісний склад Громадської ради перевищувати кількість, встановлену Типовим положенням?

2)  Чи може бути затверджено склад Громадської ради, у кількості членів, яка перевищує 35 осіб, що суперечить Типовому положенню?

3)  Чи може бути відмовлено у затвердженні складу Громадської ради, у кількості членів, яка перевищує 35 осіб, що суперечить Типовому положенню?

Виходячи з того, що станом на 25.04.2019 розснення Міністерства юстиції України із зазначеного питання до Комітету не надходили, на засіданні Комітету 25.04.2019 було прийнято рішення щодо перенесення дати розгляду питання затвердження складу Громадської ради на 16.05.2019.

Зазначене питання  з’явиться напередодні запланованої дати у проекті порядку денного Комітету.

 

Протокол установчих зборів за участю громадянського суспільства щодо формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України від 26.02.2019 року

Повідомлення про установчі збори щодо обрання складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України від 20.02.2019 року

Протокол № 2 засідання ініціативної робочої групи від 11.02.2019

Додаток 4 Зразок виборчого бюлетеня для обрання складу Громадської ради при АМКУ

Протокол № 1 засідання ініціативної робочої групи від 28.01.2019

План роботи ініціативної робочої групи

Повідомлення про установчі збори щодо переобрання складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України від 2 січня 2019 року

Наказ Антимонопольного комітету України № 155 від 20.12.2018 Про утворення iнiцiативної робочої групи з пiдготовки установчих зборiв для формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України та затвердження її складу

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України